BİR ÇANKIRI MUCİZESİ TUZ LAMBASI

BİR ÇANKIRI MUCİZESİ TUZ LAMBASI

Yazar: dursun Okunma Sayısı: 230 Yayınlanma Tarihi 04 May 2018 Yorum: 0

BİR ÇANKIRI MUCİZESİ TUZ LAMBASI

Ticari faaliyet hayatımıza başladığımız 1970’li yıllardan beri sizlere en üst kalitede hizmet etmeye çabalıyoruz. 2014 yılında hizmete açmış bulunduğumuz Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan tuz temalı otelimiz İstanbul-Samsun  karayolu üzerinde Ilgaz ilçesinde bulunmaktadır. 2490 parça ürünümüzün bulunduğu Tuz marketimiz içinde satışı yapılan ve astım da dahil bir çok hastalığın tedavisinde kullanılan Tuz Lambası ve organik kaya tuzu içerisinde bulundurduğu saf minerallerle Çankırı ilinin insan vücuduna sunduğu bir hazinedir.

TUZ LAMBASI NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

Günümüzde elektronik alet kullanımı fazlasıyla artmıştır. Bu elektronik aletler yaydıkları pozitif iyonlarla insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Çankırı kaya tuzundan imal edilen ve ihtiyaca göre baskılı, yazılı veya dekoratif olarak ürettiğimiz tuz lambaları sizi ortamdaki bozulan bu iyon dengesizliğinden korur ve radyasyonun olumsuz etkilerini de azaltır. Negatif iyonlar insan vücudunda kanın daha fazla oksijen taşımasını sağlayarak uykusuzluk, stres ve vücut direncinin düşmesi gibi durumlardan sizi korur. Tuz lambası içindeki lambanın kaya tuzunu ısıtması sonucu ortama bu negatif iyonları yayar.

FAYDALARI VE TEDAVİSİNDE KULLANILAN HASTALIKLAR

Sadece negatif iyon yaymakla kalmayan tuz lambası lambanın ısısı ve kaya tuzunun da etkisiyle ortamdaki nemi azaltır ve size bir ormanda doğa yürüyüşüne , sahilde gezintiye çıkmış gibi rahat nefes alma imkanı sunmaktadır. Oda içindeki artan oksijen miktarı ile de uykunuzu düzenleyerek horlama ve düzensiz uyku problemine de çare olduğu gibi alerjik astım ve solunum yetmezliği gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır.

NEREDEN VE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Tuz lambası ve diğer kaya tuzu ürünlerimize başta internet adresimiz www.tuzmarketi.com/ üzerinden, yolunuz düşerse ağırlamaktan memnuniyet duyacağımız  Samsun İstanbul Karayolu Dörtyol Mevkii Ilgaz/ÇANKIRI adresindeki Tuz Marketimizden de ürünlerimize ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan siparişlerde sipariş onaylı mailin ardından 30 gün içinde anlaşmalı kargomuz aracılığıyla siparişinizi size ulaştırıyoruz. Çankırı’dan çıkarılan kaya tuzlarından imal ettiğimiz ürünlerimizle hem yöre hem de ülke ekonomisini geliştiriyor; üretim atölyelerimiz, otelimizle ve tesislerimizle de bölge halkına iş imkanı ve istihdam sağlıyoruz.

Yorumlar
Yorum Yap