Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ticari hayatına 1970’li yılların başında başlamış olan firmamız, günümüzde ülkemizin ekonomisi için sağladığı katma değer ve yüksek istihdamla gurur kaynağı olmuş, sürekli ilerleme azmiyle emin bir gelecek portresi çizmektedir.

www.tuzmarketi.com web sitemiz ile Türkiye'nin her yerine, kendi imalatımız olan ve tedarikçilerimizin seçkin  Çankırı Kaya Tuzu ve Tuz Lambası ürünlerini sunmaktan dolayı gururluyuz.

Misyonumuz; Hizmetlerimizle ilgili gelişmelerin ve yeniliklerin uygulayıcısı olmakla birlikte, bunları geliştirmek için tüm imkanlarımızı ve yenilenen hizmet olanaklarımızı kullanarak müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hızlı ve gülen yüzler ilkesi ile misyonumuzu sürdürüyoruz.

Vizyonumuz; Güvenilir, Tercih ve Takdir Edilen, Öğrenen, Gelişen, Değişime Adapte Olan, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Daima Rekabetçi Yanını Muhafaza Eden,Çalışanlarının ve Ticari İlişkide Bulunduğu Tüm Kuruluşların Birlikte Olmaktan Mutluluk Duyduğu Bir Şirket Olmak.

Kalite Anlayışımız; Tuz Marketi kuruluşu itibarı ile kaliteli ürün ve hizmet sağlamayı hedefleyen bir kuruluştur. Tüm politika ve stratejilerimiz kalite odaklı olarak belirlenmiştir.